08.05.2009. Привітання голови районної ради з нагоди Дня Перемоги

Дорогі Ветерани!

Сьогодні минає 64-та річниця Великої Перемоги – священного свята народної мужності та звитяги! Це воістину всенародне свято, яке гуртує представників усіх поколінь у щирому прагненні віддати данину шани й поваги ветеранам-визволителям, усіх, кому дорога пам’ять людська, хто бажає щасливого майбутнього своїм дітям, онукам.

1225 днів і ночей українська земля була окупована фашистськими загарбниками. Біди, руйнування, смерть згубними хвилями накочувалася на Україну. Завойовниками було створено понад 250 таборів і пунктів масових розстрілів, 33 «фабрики смерті». Україна, яка опинилася в центрі найжорстокіших в історії людства битв, втратила біля 8 мільйонів своїх громадян, було зруйновано і знищено 714 міст, понад 23 тисячі сіл і селищ.

З фронтових доріг не повернулося 1035 солдатів і офіцерів – жителів нашого району.

Але фашистським загарбникам, як і численним завойовникам усіх часів, не вдалося поставити народ на коліна. На їхньому шляху ставали наші мужні, славні ратоборці. Їх безліч – від легендарних героїв до рядових, стійких, вірних бійців. Ми зобов’язані знати і шанувати своїх батьків і дідів. Трепетно збережемо пам’ять про тих, хто зробив крок у вічність.

Наш земний уклін всім, хто хоробро бився на фронтах Великої Вітчизняної, в партизанських загонах, підпіллі, кував Перемогу в тилу, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас, живих і мертвих – нетлінна, вдячність народу – безмежна!

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі й громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.

Сьогодні ми схиляємося у доземному поклоні перед ними живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни відданість і любов до Батьківщини, бажання бачити її заможною і квітучою. Саме Вам ми завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні ми можемо вільно жити, ростити дітей, посміхатися сонцю.

Ваші, шановні ветерани, знання і досвід, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування. Наш обов’язок - бути гідними цього великого подвигу, своїми помислами берегти і зміцнювати дорогоцінний мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі, розбудовувати незалежну, суверенну державу – Україну, робити все для того, щоб воєнне лихоліття ніколи більше не повторилося на нашій рідній землі.

Сьогодні державна влада, суспільні інституції докладають багато зусиль для створення в Україні гідних умов життя, праці, розвитку ділової ініціативи, вживаються заходи по матеріальній і моральній підтримці наших ветеранів, хоча ми розуміємо, що держава в цілому, органи влади на місцях залишаються в неоплатному боргу перед Вами, шановні ветерани.

Ми повинні зрозуміти, що нам сьогодні, як ніколи, потрібна консолідація всіх верств українського суспільства на засадах національної ідеї та патріотизму, що дасть можливість подолати ті негаразди, які зараз ми маємо.

Дозвольте від імені районної ради, районної державної адміністрації щиро побажати Вам, дорогі ветерани, всім присутнім міцного здоров’я, довгих років активного життя, родинного затишку і тепла, миру, добра і злагоди. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сили і наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної України!

 

 Зі святом Вас, дорогі ветерани!

 

З повагою,

голова районної ради Юрій НикифорякНАЗАД

 

 

 
     

 

 

 
   
Новини
 

27.09.2016
З початку року служба зайнятості працевлаштувала 117 учасників АТО

05.09.2016
Делегація з Вижницького району побувала на ХХІІІ Міжнародному гуцульському фестивалі та фестивалі Гуцульська бриндзя

01.09.2016
У школах району пролунав перший дзвінок!

29.08.2016
На серпневій конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та окреслили перспективи її розвитку

26.08.2016
У районній раді відбувся відкритий Конкурс на право оренди нерухомого майна

10.08.2016
Голову Вижницької районної ради включили до складу Правління Асоціації ОМС "Єврорегіон Карпати - Україна"

12.07.2016
У Банилові відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО землякам Івану Діяконюку та Олександру Колотило

12.07.2016
На спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року та обговорено стан соціального захисту учасників АТО

11.07.2016
Відбулися засідання постійних комісій районної ради

28.06.2016
У Вижниці в останню путь провели героя Олега Косована

28.06.2016
Спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями розпочали відзначення у Вижниці 20-ї річниці Конституції України

24.06.2016
Рятівники Вижницького району отримали нову форму

23.06.2016
Депутатська комісія відвідала КЗ «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

23.06.2016
У Вижниці відбулося обговорення Схеми планування території району

16.06.2016
У районній раді засідали комісії

24.05.2016
Співчуття Вижницької районної ради з приводу загибелі учасника антитерористичної операції Віталія Крутофіста

19.05.2016
Вижниччина відзначає День вишиванки

16.05.2016
Відбулися засідання комісій районної ради

15.05.2016
Відбулись заключні змагання з волейболу Спартакіади серед депутатів районної, міських, селищної та сільських рад Вижницького району

09.05.2016
Відбулись урочистості з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Архів новин
   
   
 
   
© Вижницький район
Створення сайту студія Alternati
за сприянням Вижницької районної ради: Іван Дрончук, Ігор Колотило
Хостинг зображеньhttp://xmages.net найкращий хостинг малюнків - зберігання файлів