23.06.2016. У Вижниці відбулося обговорення Схеми планування території району

Вчора, 22 червня, у залі засідань районної ради відбулося обговорення проекту Схеми планування території Вижницького району. Участь у якому взяли голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, голови місцевих рад району, депутати обласної та районної рад.

Як поінформував головний фахівець Інституту «Дніпромісто» В’ячеслав Сухина основною метою розроблення Схеми планування території району є ефективне використання ресурсів, розвиток території. Відтак, при розробленні проекту Схеми враховується низка чинників, зокрема, природно-ресурсний потенціал, корисні копалини, чисельність населення, утворення територіальних громад, розвиток виробничого та невиробничого секторів економіки.

За його словами передбачається збільшення чисельності населення до 59,6 тис. осіб. Сільське господарство орієнтоване переважно на місцеве споживання. Деревообробна промисловість є провідною в районі, працює на місцевих лісових ресурсах району і надалі буде основною бюджетоформуючою галуззю району. Добування корисних копалин, де переважають нерудні, не передбачається.

Провідний архітектор Інституту Ельдар Єфіменко зауважив, що пріоритетним напрямком розвитку району є його природно-рекреаційний потенціал, значне використання якого передбачається в усіх територіальних громадах. Так, в проекті – створення нових рекреаційних зон, подальший розвиток вже існуючих зон, зокрема гірсько-рекреаційних комплексів. Для забезпечення доступності до рекреаційних зон та розвитку транспортної мережі району, запропоновано нові транспортні сполучення (зокрема побувала гелікоптер них майданчиків), підвищення статусу місцевих доріг з відповідним покращенням їх технічних характеристик.

Також у складі Схеми планування території району розроблена Схема інженерної підготовки та захисту території, зокрема побудова відповідних об’єктів для захисту від повеней, зсувів, просідання грунтів, а також меліоративні заходи.

Водночас в Схемі розглянуто питання щодо розміщення об’єктів соціальної інфраструктури.

Учасників обговорення цікавили питання щодо необхідності розроблення генеральних планів населених пунктів при наявності Схеми планування району.

За словами начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури районної державної адміністрації Василя Настюка, схема планування території – це загальна стратегія розвитку району, а генеральні плани – це більш конкретний розвиток кожного населеного пункту та розширення його меж.

За результатами засідання прийнято рішення схвалити Схему планування території району з врахуванням пропозицій, зокрема, доопрацювати схему газопостачання району, надати пропозиції по енергозберіганню та використанню альтернативних джерел енергії з урахуванням специфіки району.НАЗАД

 

 

 
     

 

 

 
   
Новини
 

27.09.2016
З початку року служба зайнятості працевлаштувала 117 учасників АТО

05.09.2016
Делегація з Вижницького району побувала на ХХІІІ Міжнародному гуцульському фестивалі та фестивалі Гуцульська бриндзя

01.09.2016
У школах району пролунав перший дзвінок!

29.08.2016
На серпневій конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та окреслили перспективи її розвитку

26.08.2016
У районній раді відбувся відкритий Конкурс на право оренди нерухомого майна

10.08.2016
Голову Вижницької районної ради включили до складу Правління Асоціації ОМС "Єврорегіон Карпати - Україна"

12.07.2016
У Банилові відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО землякам Івану Діяконюку та Олександру Колотило

12.07.2016
На спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року та обговорено стан соціального захисту учасників АТО

11.07.2016
Відбулися засідання постійних комісій районної ради

28.06.2016
У Вижниці в останню путь провели героя Олега Косована

28.06.2016
Спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями розпочали відзначення у Вижниці 20-ї річниці Конституції України

24.06.2016
Рятівники Вижницького району отримали нову форму

23.06.2016
Депутатська комісія відвідала КЗ «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

23.06.2016
У Вижниці відбулося обговорення Схеми планування території району

16.06.2016
У районній раді засідали комісії

24.05.2016
Співчуття Вижницької районної ради з приводу загибелі учасника антитерористичної операції Віталія Крутофіста

19.05.2016
Вижниччина відзначає День вишиванки

16.05.2016
Відбулися засідання комісій районної ради

15.05.2016
Відбулись заключні змагання з волейболу Спартакіади серед депутатів районної, міських, селищної та сільських рад Вижницького району

09.05.2016
Відбулись урочистості з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Архів новин
   
   
 
   
© Вижницький район
Створення сайту студія Alternati
за сприянням Вижницької районної ради: Іван Дрончук, Ігор Колотило
Хостинг зображеньhttp://xmages.net найкращий хостинг малюнків - зберігання файлів