29.08.2016. На серпневій конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та окреслили перспективи її розвитку

Сьогодні, 29 серпня, у районному будинку народної творчості та дозвілля відбулася щорічна серпнева конференція працівників освіти за участі голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука, голови районної ради Михайла Андрюка, представників закладів освіти району, голів батьківських комітетів, голів місцевих рад.

 На початку засідання учасники конференції вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на сході Героїв, а учні навчальних закладів району поклали квіти до Братської могили загиблих воїнів та до могил загиблих учасників АТО.

Традиційно начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич підбив підсумки минулого 2015-2016 навчального року та окреслив основні завдання на 2016-2017 навчальний рік. Проаналізував показники загальних балів державної підсумкової атестації у Вижницькому районі з різних дисциплін у загальнообласному рейтингу.

Виступаючи перед учасниками конференції Руслан Сенчук акцентував увагу на тих викликах, які нині стоять перед українським суспільством.

«Ми живемо у складні часи, коли на Сході нашої держави триває війна. Тому одним з першочергових завдань є об’єднання зусиль у боротьбі з ворогом. Два роки тому, саме завдяки спільним зусиллям всіх українських громадян, органів влади, вдалося налагодити постачання армії та відродити Збройні Сили України, - зауважив керівник району. – Другий виклик, який стоїть перед нашою державою є корупція. Курс взятий державою на подолання корупції продовжуватиметься. І саме від кожного з нас залежить те, щоб у Вижницькому районі не було цього ганебного явища».

У своєму виступі наголосив також на важливості проведення реформ в освітянській галузі, на необхідності змін у змісті освіти тощо.

За словами Руслана Сенчука нині в державі, в області, у Вижницькому районі значна увага приділяється забезпеченню і розвитку освітянської галузі. Так, за державні кошти розпочато реконструкцію та заміну вікон у Берегометській гімназії, заплановано здійснити ці роботи в Лопушні, Лукавцях, Коритному. Найближчим часом розпочнеться ремонт даху, фасаду та заміна вікон у Вижницькій гімназії. До кінця року в Іспасі передбачається завершити будівництво садочка.

В свою чергу Михайло Андрюк наголосив на важливості здійснення контролю батьківської громадськості за якістю виконання ремонтних робіт у закладах освіти.

Керівники району висловили вдячність педагогічним колективам за активну громадянську позицію, за надання посильної допомоги українським військовослужбовцям.

З доповідями також виступили: учитель української мови та літератури Долішньошепітського НВК Валентина Лазорик, директор Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Любов Никифоряк, член батьківського комітету Вижницької гімназії Ігор Бідений, директор НВК «Берегометська гімназія» Леся Томнюк, голова райкому профспілки працівників освіти Ярослав Борсук.

Окрім того, кращих вчителів нагороджено премією імені Юрія Федьковича.НАЗАД

 

 

 
     

 

 

 
   
Новини
 

27.09.2016
З початку року служба зайнятості працевлаштувала 117 учасників АТО

05.09.2016
Делегація з Вижницького району побувала на ХХІІІ Міжнародному гуцульському фестивалі та фестивалі Гуцульська бриндзя

01.09.2016
У школах району пролунав перший дзвінок!

29.08.2016
На серпневій конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та окреслили перспективи її розвитку

26.08.2016
У районній раді відбувся відкритий Конкурс на право оренди нерухомого майна

10.08.2016
Голову Вижницької районної ради включили до складу Правління Асоціації ОМС "Єврорегіон Карпати - Україна"

12.07.2016
У Банилові відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО землякам Івану Діяконюку та Олександру Колотило

12.07.2016
На спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року та обговорено стан соціального захисту учасників АТО

11.07.2016
Відбулися засідання постійних комісій районної ради

28.06.2016
У Вижниці в останню путь провели героя Олега Косована

28.06.2016
Спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями розпочали відзначення у Вижниці 20-ї річниці Конституції України

24.06.2016
Рятівники Вижницького району отримали нову форму

23.06.2016
Депутатська комісія відвідала КЗ «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

23.06.2016
У Вижниці відбулося обговорення Схеми планування території району

16.06.2016
У районній раді засідали комісії

24.05.2016
Співчуття Вижницької районної ради з приводу загибелі учасника антитерористичної операції Віталія Крутофіста

19.05.2016
Вижниччина відзначає День вишиванки

16.05.2016
Відбулися засідання комісій районної ради

15.05.2016
Відбулись заключні змагання з волейболу Спартакіади серед депутатів районної, міських, селищної та сільських рад Вижницького району

09.05.2016
Відбулись урочистості з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Архів новин
   
   
 
   
© Вижницький район
Створення сайту студія Alternati
за сприянням Вижницької районної ради: Іван Дрончук, Ігор Колотило
Хостинг зображеньhttp://xmages.net найкращий хостинг малюнків - зберігання файлів