15.07.2009. Гаряча пора відпочинку

          Приємною подією для дітей у таборах відпочинку, які знаходяться на теренах Вижниччини, стали красиві, змістовні відкриття табірних змін. Літо завжди асоціюється з відпочинком, сонцем, морем чи річкою, лісом чи горами. А для дітей – це найочікуваніша пора.

Хіба можна не любити і не пишатися краєвидом Вижниччини. Коли на березі гірської річки Сірет серед смерічок у підніжжі гори Стіжок красується мальовничий дитячий пансіонат «Юність» в смт. Берегомет, директор К.О. Ковальчук. Чи на березі бурхливого Черемошу, серед пахучої зелені – пансіонат «Черемош», в м. Вижниця, директор М.В. Ткачук. І звичайно, «Зелені пагорби» у с. Виженка, директор А.К. Шешуряк, де незабутні краєвиди і чисте повітря.

У кожному з цих закладів урочисто і святково відкрилися чергові зміни відпочинку дітей. 11 липня 2009 року  - в пансіонаті  «Зелені пагорби» та таборі «Юність», а 13  липня - в пансіонаті «Черемош».

Запрошеними на свято відкриття були представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Гостями на святі також був заслужений артист України В.Данилюк, який дав концерт для відпочиваючих дітей. В адресу директора пансіонету «Зелені пагорби» прозвучало багато позитивних відгуків, щодо організації роботи табору, добре підібраний персонал, який якісно і професійно організовують відпочинок дітей.

410 дітей прийняв під своє крило колектив табору «Юність», який очолює Катерина Ковальчук. Учасники художної самодіяльності Берегометського Будинку культури (Д. Гуцул, М. Максимчук), танцювальний колектив, керівник О.Бобіштян Берегометської ДМШ, студентка Винницького коледжу прикладного мистецтва Н. Ковальчук, керівник КВК «Стоп – кадр» А. Запаранюк створили справжню ауру свята. На професійному рівні відбувалося дійство, яке показало, що в «Юності» дітям нудьгувати не прийдеться, бо чудовими вожатими з Чернівецького педучилища та всіма заходами керує Тетяна Тодорку.

Веселі і  талановиті діти відразу презентували свої таланти у пансіонаті „Черемош”. У відповідь  юні артисти Вижниччини, В.Ваделюк, М.Грібович вихованці Вижницького БДЮТ, показали свої професійні таланти. Досвідчений педагог Л.С. Ковалюк взяла на себе нелегку організаційну ношу всіх свят, які уміло веде О.С. Грібович. Священник освячуючи дітей, побажав всім добре відпочити і загартуватися. А Марія Василівна Ткачук, завжди приємна, дотепна і добра людина, з радістю прийняла під своє материнське крило всіх дітей.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, як повідомила начальник відділу Т. Тирон,   районний центр СССДМ, служба в справах дітей райдержадміністрації не буде стояти осторонь життя дітей у  таборах відпочинку. Заплановано виїзди мобільного консультативного пункту з метою профілактики соціально – небезпечних хвороб, шкідливих звичок та формування здорового способу життя, а  також організацію спортивно – масових та культурних заходів для змістовного дозвілля дітей.НАЗАД

 

 

 
     

 

 

 
   
Новини
 

27.09.2016
З початку року служба зайнятості працевлаштувала 117 учасників АТО

05.09.2016
Делегація з Вижницького району побувала на ХХІІІ Міжнародному гуцульському фестивалі та фестивалі Гуцульська бриндзя

01.09.2016
У школах району пролунав перший дзвінок!

29.08.2016
На серпневій конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та окреслили перспективи її розвитку

26.08.2016
У районній раді відбувся відкритий Конкурс на право оренди нерухомого майна

10.08.2016
Голову Вижницької районної ради включили до складу Правління Асоціації ОМС "Єврорегіон Карпати - Україна"

12.07.2016
У Банилові відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО землякам Івану Діяконюку та Олександру Колотило

12.07.2016
На спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року та обговорено стан соціального захисту учасників АТО

11.07.2016
Відбулися засідання постійних комісій районної ради

28.06.2016
У Вижниці в останню путь провели героя Олега Косована

28.06.2016
Спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями розпочали відзначення у Вижниці 20-ї річниці Конституції України

24.06.2016
Рятівники Вижницького району отримали нову форму

23.06.2016
Депутатська комісія відвідала КЗ «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

23.06.2016
У Вижниці відбулося обговорення Схеми планування території району

16.06.2016
У районній раді засідали комісії

24.05.2016
Співчуття Вижницької районної ради з приводу загибелі учасника антитерористичної операції Віталія Крутофіста

19.05.2016
Вижниччина відзначає День вишиванки

16.05.2016
Відбулися засідання комісій районної ради

15.05.2016
Відбулись заключні змагання з волейболу Спартакіади серед депутатів районної, міських, селищної та сільських рад Вижницького району

09.05.2016
Відбулись урочистості з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Архів новин
   
   
 
   
© Вижницький район
Створення сайту студія Alternati
за сприянням Вижницької районної ради: Іван Дрончук, Ігор Колотило
Хостинг зображеньhttp://xmages.net найкращий хостинг малюнків - зберігання файлів