11.06.2010. Інформація про суспільно-політичну ситуацію у Вижницькому районі станом на 1 червня 2010 року

Загальна інформація про місцеві осередки політичних партій

 

Станом на 01 червня 2010 року Вижницьким районним управлінням юстиції зареєстровано у районі 58 осередків політичних партій та об’єднань та 44 громадські організації. Серед політичних сил найчисельнішими та найвпливовішими є районні організації Партії регіонів, ВО «Батьківщина». Впродовж останнього періоду - протягом квітня-травня 2010 року найбільшою активністю відзначалися громадське об’єднання «Фронт змін», «Партія регіонів», ВО «Свобода». В цих організаціях діють офіси, ведеться постійна та цілеспрямована робота по розбудові місцевих осередків, проводяться агітаційні заходи. Зареєстровані осередки політичних партій «За Україну» та «Сильна Україна».

 

Загальні тенденції суспільно-політичного життя

 

Основними подіями, які мали резонанс у суспільно-політичному житті району було призначення керівництва обласної та районної державної адміністрацій, прийняття державного та місцевих бюджетів, відзначення державних свят та пам’ятних дат. Основною подією травня стало відзначення 65 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. В заходах, які були організовані Вижницькою районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування взяло участь близько 12 тисяч осіб. Серед інших резонансних подій варто відзначити жалобний мітинг з нагоди дня пам’яті жертв політичних репресій, відзначення Дня матері, урочисті збори з нагоди Дня перепоховання Т. Шевченка організовані Вижницькою районною державною адміністрацією, відзначення Дня пам’яті героїв, проведення урочистих заходів до 20 річчя районної організації всеукраїнського товариства  української мови «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

 

Реалістична оцінка

 

Суспільно-політична ситуація у Вижнцькому районі залишається контрольованою та стабільною. В районі налагоджена дієва співпраця між керівництвом райдержадміністрації та районної ради, депутатським корпусом, керівниками політичних сил та головами територіальних громад у вирішенні основних соціально-економічних та суспільно-політичних завдань.

За ступенем налаштованості на співпрацю з органами влади найбільш плідною є робота з районними організаціями Партії Регіонів, ВО «Батьківщина», громадськими організаціями -  районною радою ветеранів війни і праці, районного товариства Червоного хреста, Вижницькою районною організацією «Вижницький молодіжний блок», районною організацією «Української спілки воїнів афганців»  та іншими.

 

Участь народних депутатів України, громадських та

державних діячів у суспільно-політичному  житті регіону

 

В рамках проведення обласних заходів, а саме засідання Міжнародного Трейд-клубу, район відвідали близько 20 іноземних дипломатів, які ознайомилися з туристично-рекреаційним та деревообробним комплексом Вижниччини.

 

 

Важливі ініціативи та рішення місцевих органів

виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

 

Роботу виконавчої влади та органів місцевого самоврядування протягом 2010 року зосереджено на виконанні завдань Президента, Кабінету Міністрів України, Програми економічного і соціального розвитку, Регіональних заходів з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку району, бюджетів усіх рівнів, підтримки малого і середнього бізнесу, реалізації районних програм розвитку, сприятливого інвестиційного клімату, ефективній політиці зайнятості, недопущенні зменшення рівня заробітної плати та доходів населення. Для вирішення цих проблем району були залучені територіальні громади і бізнес. З метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, наповнення бюджетів усіх рівнів керівництвом районної державної адміністрації та районної ради було проведено ряд конструктивних зустрічей з представниками підприємницьких кіл району. Крім того,  було ініційовано та проведено спільно з податковою інспекцією навчальних семінар з метою приведення підприємницької діяльності у відповідність з нормативно-правовою базою.

 

Аналітичні висновки

 

Суспільно-політична ситуація в районі залишається стабільною та прогнозованою. Передбачається, що протягом червня політична активність буде низькою та залежатиме від подій, що відбуваються в державі. Основними чинниками, які можуть вплинути на неї може стати прийняття Закону про вибори до місцевих рад та відзначення Дня Конституції України.

 

 

 

Завідувач сектора внутрішньої політики та зв’язків з

громадськістю апарату райдержадміністрації                                                    Р.СенчукНАЗАД

 

 

 
     

 

 

 
   
Новини
 

27.09.2016
З початку року служба зайнятості працевлаштувала 117 учасників АТО

05.09.2016
Делегація з Вижницького району побувала на ХХІІІ Міжнародному гуцульському фестивалі та фестивалі Гуцульська бриндзя

01.09.2016
У школах району пролунав перший дзвінок!

29.08.2016
На серпневій конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та окреслили перспективи її розвитку

26.08.2016
У районній раді відбувся відкритий Конкурс на право оренди нерухомого майна

10.08.2016
Голову Вижницької районної ради включили до складу Правління Асоціації ОМС "Єврорегіон Карпати - Україна"

12.07.2016
У Банилові відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО землякам Івану Діяконюку та Олександру Колотило

12.07.2016
На спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року та обговорено стан соціального захисту учасників АТО

11.07.2016
Відбулися засідання постійних комісій районної ради

28.06.2016
У Вижниці в останню путь провели героя Олега Косована

28.06.2016
Спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями розпочали відзначення у Вижниці 20-ї річниці Конституції України

24.06.2016
Рятівники Вижницького району отримали нову форму

23.06.2016
Депутатська комісія відвідала КЗ «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

23.06.2016
У Вижниці відбулося обговорення Схеми планування території району

16.06.2016
У районній раді засідали комісії

24.05.2016
Співчуття Вижницької районної ради з приводу загибелі учасника антитерористичної операції Віталія Крутофіста

19.05.2016
Вижниччина відзначає День вишиванки

16.05.2016
Відбулися засідання комісій районної ради

15.05.2016
Відбулись заключні змагання з волейболу Спартакіади серед депутатів районної, міських, селищної та сільських рад Вижницького району

09.05.2016
Відбулись урочистості з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Архів новин
   
   
 
   
© Вижницький район
Створення сайту студія Alternati
за сприянням Вижницької районної ради: Іван Дрончук, Ігор Колотило
Хостинг зображеньhttp://xmages.net найкращий хостинг малюнків - зберігання файлів