31.12.2010. Новорічне привітання голови райдержадміністрації

Шановні Вижничани! Дорогі друзі!

Щиросердечно вітаю Вас з новим 2011 роком та святом світлого Різдва Христового! Ці свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. Тепло та доброзичливість новорічних-різдвяних днів дарують кожному з нас почуття затишку, щастя, сповнюють серця вірою в краще, новими надіями та духовними силами. В цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов. Це єднає та зближує нас, надихає на нові звершення та добрі справи. Свято нового року – це чудова можливість підвести підсумки року, що минув.

Він був складним для українського суспільства, Буковини та вижницької громади, сповнений важких випробувань й важливих рішень. Спільно з Вами ми подолали наслідки економічної кризи, повеней та стихійних лих.

Завдяки зусиллям місцевої та центральної влади нам вдалося відкрити новий садочок у Чорногузах, реконструювати дитячу дошкільну установу у Черешеньці, збудувати мости у Заріччі та Виженці, провести капітальний ремонт та реконструкцію багатьох об’єктів соціально-культурної сфери.

У повному обсязі виплачуються соціальні кошти усім категоріям населення. Постраждалим від стихії надано грошову та матеріальну допомогу.

У прийдешньому році ми очікуємо зростання економічного та соціального добробуту краян. Завдяки спільній наполегливій праці районної державної адміністрації, керівництва обласної влади та особистого сприяння Михайла Папієва, депутатського корпусу ми плануємо розпочати будівництво нової школи у селі Вовчинець, будуть збудовані нові дамби на річці Сірет від Берегомета до Лукавців, на річці Черемошу місті Вижниця, буде продовжуватися будівництво газопроводу у селі Виженка, очисні споруди у місті Вижниця, буде проводитися ремонт автодоріг та об’єктів соціально-культурної сфери. У нашій державі, області та у Вижницькому районі вперше за багато років своєчасно прийнято бюджет, що сповнює нас вірою та оптимізмом у завтрашній день.

Ми сміливо відкриємо перші сторінки календаря 2011 року й бажаємо один одному миру, згоди, терпіння, добра, щастя й достатків. Від усього серця бажаю всім щедрого і успішного року, невичерпаного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань.

Нехай свято Нового року принесе радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання нашої землі та розвитку нашої Батьківщини - України.НАЗАД

 

 

 
     

 

 

 
   
Новини
 

27.09.2016
З початку року служба зайнятості працевлаштувала 117 учасників АТО

05.09.2016
Делегація з Вижницького району побувала на ХХІІІ Міжнародному гуцульському фестивалі та фестивалі Гуцульська бриндзя

01.09.2016
У школах району пролунав перший дзвінок!

29.08.2016
На серпневій конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та окреслили перспективи її розвитку

26.08.2016
У районній раді відбувся відкритий Конкурс на право оренди нерухомого майна

10.08.2016
Голову Вижницької районної ради включили до складу Правління Асоціації ОМС "Єврорегіон Карпати - Україна"

12.07.2016
У Банилові відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО землякам Івану Діяконюку та Олександру Колотило

12.07.2016
На спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року та обговорено стан соціального захисту учасників АТО

11.07.2016
Відбулися засідання постійних комісій районної ради

28.06.2016
У Вижниці в останню путь провели героя Олега Косована

28.06.2016
Спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями розпочали відзначення у Вижниці 20-ї річниці Конституції України

24.06.2016
Рятівники Вижницького району отримали нову форму

23.06.2016
Депутатська комісія відвідала КЗ «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

23.06.2016
У Вижниці відбулося обговорення Схеми планування території району

16.06.2016
У районній раді засідали комісії

24.05.2016
Співчуття Вижницької районної ради з приводу загибелі учасника антитерористичної операції Віталія Крутофіста

19.05.2016
Вижниччина відзначає День вишиванки

16.05.2016
Відбулися засідання комісій районної ради

15.05.2016
Відбулись заключні змагання з волейболу Спартакіади серед депутатів районної, міських, селищної та сільських рад Вижницького району

09.05.2016
Відбулись урочистості з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Архів новин
   
   
 
   
© Вижницький район
Створення сайту студія Alternati
за сприянням Вижницької районної ради: Іван Дрончук, Ігор Колотило
Хостинг зображеньhttp://xmages.net найкращий хостинг малюнків - зберігання файлів