Відділ у справах сім'ї, молоді, фізкультури та спорту Вижницької райдержадміністрації був створений у листопаді 2005 року шляхом об’єднання відділу у справах сім'ї та молоді та відділу з питань фізичної культури, спорту та туризму.

Основним завданням відділу є:
- реалізація державної політики щодо дітей, молоді, жінок і сім'ї;
- реалізація державної політики щодо розвитку фізичної культури та спорту;
- організація оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді;
- виконання соціальних програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей, молоді, жінок і сім'ї;
- координація діяльності між суб’єктами соціальної роботи з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах та комплексного вирішення питань сім’ї у Вижницькому районі;
- запобігання насильству в сім'ї та торгівлі людьми;
- координація діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, жінок і сім'ї, розвитку фізичної культури та спорту;
- сприяння діяльності молодіжних, спортивних та інших громадських організацій;
- сприяння міжнародному співробітництву з питань дітей, молоді, жінок і сім'ї, розвитку фізичної культури та спорту.
Робота відділу спрямована на виконання державних та обласних програм, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій, що забезпечують реалізацію державної політики в галузі молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту. На даний час відділом впроваджуються  районні програми:
- Комплексна програма молодіжної політики у Вижницькому районі на 2007-2011 р.
- Програма розвитку молодіжного житлового будівництва та забезпечення молоді житлом у Вижницькому районі на 2007 – 2011 роки.
- Програма розвитку фізичної культури і спорту у Вижницькому районі на період 2007-2011 р.
- Цільова комплексної програми розвитку футболу у Вижницькому районні на 2003–2008 р.

Основними напрямками роботи в галузі розвитку фізичної культури та спорту було об’єднання зусиль відділів райдержадміністрації, ФСТ “Колос”, ДЮСШ, зацікавлених громадських і приватних організацій та населення для розвитку фізичної культури та спорту в районі, розвиток фізичної культури та спорту в сільській місцевості, проведення чемпіонатів району з видів спорту, спартакіад, турнірів, участь спортсменів району в основних обласних змаганнях. На виконання “Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вижницькому районі на період 2007-2011 років” проведено спартакіаду працівників державних установ, літні сільські спортивні ігри, чемпіонат району з волейболу, районну спартакіаду серед допризовної молоді, турнір з волейболу пам’яті В.Труфина, міжобласний турнір з волейболу серед вищих навчальних закладів. Прийнято участь в ІІІ обласних літніх спортивних іграх, в обласній спартакіаді працівників державних установ, проведені всеукраїнських місячників “Спорт для всіх” та “Рух заради здоров'я”, місячника з впорядкування спортивних споруд. За результатами місячника “Спорт для всіх” Вижницький район виборов ІІІ м в області.
Широко відзначено День фізичної культури і спорту та Олімпійський тиждень в районі.
Спільно з приватним фізкультурно-спортивним клубом “Богатир” проведено ряд змагань під гаслом “Спорт для всіх”.
Загалом у районі проведено близько 70 спортивних змагань та турнірів. Загальна кількість населення злученого до занять спортом складає понад 10 тис. З 655 до 746 осіб збільшилась у порівняні з минулим роком кількість учнів ДЮСШ, що становить плановий ріст на 14%.
На даний час у районі активно діють Вижницьке відділення ФСТ “Колос”, футбольні команди “Черемош” м.Вижниця та “Вашківці” м. Вашківці, районні федерації футболу та волейболу. Працюють Мілієвська ДЮСШ ВФСТ “Колос” та Вижницька ДЮСШ відділу освіти. Найбільш популярними видами спорту в районі є футбол, волейбол, вільна боротьба, настільний теніс, спортивний туризм.
У районі проводяться етапи Чемпіонату України з авторалі, національні та міжнародні змагання з спортивного туризму.
Головними завданнями відділу на 2008 рік у галузі фізкультури та спорту – є введення у сільських радах інструкторів з фізичної культури і спорту та роботи з молоддю, активізація спортивно-масової роботи на селі. Забезпечення спортивним інвентарем та обладнанням, покращення матеріально-технічної бази ДЮСШ та сільських фізкультурно-спортивних клубів, завершення реконструкції спортивних залів у с.Замістя та  с.Чорногузи. Обладнання футбольного майданчику з штучним покриттям у м.Вашківці, облаштування спортивних майданчиків у населених пунктах району.
Розвиток молодіжної політики.
Протягом минулого року організовано та проведено понад 20 масових заходів на відзначення державних та молодіжних свят у яких прийняло участь понад 2000 учасників. Серед них: День пам’яті героїв Крут, вшанування пам’яті героїв–інтернаціоналістів, відзначення Дня закоханих та Міжнародного Жіночого Дня, День молоді, День Студента, організовано відзначення Дня святого Миколая для дітей з багатодітних  та малозабезпечених сімей. Проведено ІІ форум молоді Вижницького району на якому обговорено найактуальніші питання з життя молоді району.
 - Спільно з громадською організацією “Вижницький молодіжний блок” та районним центром зайнятості проведено навчання молоді, що бажає працювати в органах влади.
- На вшанування багатодітних матерів відділом представлено на нагородження до звання “Мати-героїня” жительок с. Іспас Н.Горюк та М.Корсунь.
- Відзначено День Європи, що проходив рамках проекту “Інформаційні дні ЄС у школах району”. В рамках святкування проведено футбольний турнір для дітей та молоді, конкурс малюнка на асфальті, дитяче “Євро бачення”, туристичні змагання.
Фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями “Сузір’я надії”. Проведено районний фестиваль та взято участь в обласному фестивалі. Прийняло участь 30 учасників. Бюджет заходу – 600 грн..
З метою організації дозвілля молоді та дітей з особливими потребами (інвалідами) проведену зустріч таких дітей в урочищі “Лужки”.
Спільно з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації проведено ряд виїздів у складі консультативних груп та рейд-перевірок з метою надання допомоги сім’ям, які опинилися у важких життєвих обставинах, перевірено дотримання законодавства про перебування неповнолітніх у вечірній час, про недопущення перебування дітей в залах гральних автоматів.
Протягом 2007 року відділом оздоровлено 135 дітей шкільного віку пільгових категорій, ще 13 дітей оздоровлено в МДЦ «Артек» та «Молода гвардія», що складає разом 148 дітей, у 2006 році – 139.
Головними завданнями відділу на 2008 рік є забезпечення 100 %-го оздоровлення  дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та сімей, що опинилися у важких життєвих ситуаціях. Надання підтримки багатодітним та сім’ям, що опинилися у важких життєвих ситуаціях. Покращення якості проведення та збільшення кількості заходів для сільської молоді.
У районі активно працює громадська організація “Вижницький молодіжний блок”, основною метою якої є виховання молодої еліти України, сприяння становленню конституційно-демократичних принципів в Україні та захист навколишнього середовища.
З липня 2006 року начальник  відділу - Руслан Іванович Сенчук, головний спеціаліст відділу – Лідія Іванівна Мельничук

З питань роботи відділу звертатися:

ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ, ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ
ВИЖНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
59200, м.Вижниця, вул. Українська, 88-а, телефон 03730 –21524

 

 

 

 
     

 

 

 
   
Новини
 

27.09.2016
З початку року служба зайнятості працевлаштувала 117 учасників АТО

05.09.2016
Делегація з Вижницького району побувала на ХХІІІ Міжнародному гуцульському фестивалі та фестивалі Гуцульська бриндзя

01.09.2016
У школах району пролунав перший дзвінок!

29.08.2016
На серпневій конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та окреслили перспективи її розвитку

26.08.2016
У районній раді відбувся відкритий Конкурс на право оренди нерухомого майна

10.08.2016
Голову Вижницької районної ради включили до складу Правління Асоціації ОМС "Єврорегіон Карпати - Україна"

12.07.2016
У Банилові відкрили меморіальну дошку загиблим в зоні АТО землякам Івану Діяконюку та Олександру Колотило

12.07.2016
На спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року та обговорено стан соціального захисту учасників АТО

11.07.2016
Відбулися засідання постійних комісій районної ради

28.06.2016
У Вижниці в останню путь провели героя Олега Косована

28.06.2016
Спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями розпочали відзначення у Вижниці 20-ї річниці Конституції України

24.06.2016
Рятівники Вижницького району отримали нову форму

23.06.2016
Депутатська комісія відвідала КЗ «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

23.06.2016
У Вижниці відбулося обговорення Схеми планування території району

16.06.2016
У районній раді засідали комісії

24.05.2016
Співчуття Вижницької районної ради з приводу загибелі учасника антитерористичної операції Віталія Крутофіста

19.05.2016
Вижниччина відзначає День вишиванки

16.05.2016
Відбулися засідання комісій районної ради

15.05.2016
Відбулись заключні змагання з волейболу Спартакіади серед депутатів районної, міських, селищної та сільських рад Вижницького району

09.05.2016
Відбулись урочистості з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Архів новин
   
   
 
   
© Вижницький район
Створення сайту студія Alternati
за сприянням Вижницької районної ради: Іван Дрончук, Ігор Колотило
Хостинг зображеньhttp://xmages.net найкращий хостинг малюнків - зберігання файлів